Дорогі учні, педагоги, батьки!

Дорогі колеги, вітаючи з 45-річним ювілеєм, прийміть слова безмежної вдячності за високе служіння обраній справі, самовідданість, ентузіазм і невтомний творчий пошук.

Нехай кожен прожитий вами день розпочинається з вірою, а завершується відчуттям задоволення, ваші думки та вчинки повняться добром, щедрістю і любов’ю, а радість від успіхів учнів та щира вдячність їхніх батьків зігріває серця. Бажаю, щоб у рідних домівках панував мир, добробут, благополуччя і злагода, а ниви, засіяні невтомною працею, давали багатий врожай талантів, успішності та людської вдячності.

Хай щедро рясніє сходами, прославляючи визначними перемогами та здобутками, збагачуючи новими досягненнями, наша держава. А ви назавжди залишитесь взірцем гідності, професіоналізму і любові, головним світочем у житті своїх учнів, даруючи безцінні скарби знань і тепло своїх сердець.

З повагою, директор Рівненського МНВК
Нищенко Т.В.


 

17 листопада 1975 року відкрив свої дружні обійми для юнаків та дівчат Рівного міжшкільний навчально-виробничий комбінат!

З того часу минуло 45 років! Це багато чи мало? З одного боку багато, тому що за його плечима тисячі випускників, які в комбінаті отримали ази робітничих професій до яких тягнулася душа! Для частини випускників ці професії стали справою життя!

З іншого боку дуже мало, адже сьогодні комбінат - це сучасний заклад освіти, який іде в ногу з часом: відкриває нові спеціальності, покращує матеріально-технічну базу, впроваджує новітні технології навчання!

То ж впевнений, що наш комбінат ще впродовж багатьох років буде відкривати свої двері перед учнівською молоддю, допомагати їй обирати стежину в житті, навчати, підказувати, підтримувати. Нехай розквітають і множаться таланти, зростає престиж!

Зичу педагогам терпіння й наснаги, творчого горіння, радісної праці, вічної молодості, вдячних учнів, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів! Хай буде міцним здоров’я, серця сповнені любові та добра!

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Василь Стецюк


 

Швидко минає час, змінюється життя, та незмінною залишається дорога, яка вміло з’єднує в єдине - вчора, сьогодні й завтра. Дорога, яка веде до Рівненського міжшкільного навчально-виробничого комбінату - закладу, який орієнтовний на навчання предмету «Технології», а також допрофільної, профільної підготовки, здобуття професійної освіти, здійснення профорієнтаційної та методичної роботи.

Рівненський міжшкільний комбінат – це заклад системи загальної середньої освіти з 45 річним досвідом, він розпочав свою роботу 17 листопада 1975 року. У створенні матеріально-технічної бази, комплектуванні його кадрами брали участь 23 підприємства міста Рівне.

За ці роки через навчальні класи Рівненського міжшкільного комбінату і через душі вчителів та майстрів виробничого навчання пройшли тисячі старшокласників, які збагатили свій духовний світ цінностями Добра, Краси та Істини.

Рівненський МНВК – це не тільки стіни, насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги - ті, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, й ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони в пам’яті учнів та колег, і педагоги-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки.

Випускники міжшкільного комбінату не всі стали дуже відомими, але немає сумніву в тому, що вони стали добрими, духовно багатими людьми, які понесли у світ, посіяні тут в їх душі зерна любові до праці, до всього рідного.

Розділяючи радість Ювілею, хочу подякувати нашим учням за їхню працю, за усмішки, за політ думок і почуттів, за те, що разом з ними щомиті відкриваєш щось нове в собі й у житті. У кожній нашій дитині світить сонце, вони всі в нас – талановиті, ерудовані, креативні, всебічно розвинуті. Це діти ХХІ-го сторіччя.

Окрема подяка колишнім випускникам, котрі добрими справами прославляють Рівненський МНВК й місто на теренах країни й зарубіжжя.

Я вдячний колегам-учителям та майстрам виробничого навчання за відданість нашій загальній справі, за любов до своєї професії. Низькій уклін учителям-ветеранам праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку. Праця кожного з них – це золоті сторінки історії нашого комбінату. Дякую всім технічним працівникам – їхній щоденний внесок у життєдіяльність закладу такий необхідний і теж – почесний.

Велике спасибі батькам! Тісний зв’язок з ними, щире спілкування дають нам можливість ефективно вирішувати концептуальні питання навчання й виховання дітей.

Зичу кожному з вас міцного здоров’я, родинного затишку, щастя в добротворенні. Бажаю достойних висот і творчого зростання, успіхів, натхнення, сил і ресурсів тримати марку.

Дякую тобі, мій рідний другий дім. Бажаю, щоб вогні щасливих дитячих очей постійно палали в твоїх стінах.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи 

Петро Ковальчук


 

Ось і виповнилось сорок п’ять закладу, що став рідним для багатьох учнівських поколінь – Рівненський навчально-виробничий комбінат. У межах людського життя – це солідний вік, сповнений великих звершень, плідної праці, напружених та радісних буднів, колективних свят, але водночас – це вік, сприятливий для впевненого кроку вперед, руху до нових перемог!

Народившись та змужнівши у стінах колишньої середньої школи в далекому 1974 році, комбінат став згодом невід’ємною частиною освіти міста, колискою робітничих кадрів Рівненщини.

За свій вік комбінат випустив з рідних стін чимало талановитих учнів, які понесли в життя добро, справедливість, професійні знання та уміння. І де б не були ці колишні учні, за їхніми плечима, як вірний друг, стоїть Альма-матер зі своїми мудрими порадами, доброю наукою та підтримкою наставників. Гріють їхні серця теплі спогади про незабутні роки навчання. Повертаюся спогадами сьогодня і я – колишній випускник та працівник… І хоча давно збігли роки моєї учнівської юності, і вже не перша сивина криє голову, хоча за плечима – сотні пройдених доріг, тисячі справ, я знову із задоволенням уявляю себе замріяним хлопчиною, котрий прийшов від шкільної парти на профіль «Автосправа» вчитись у професійних наставників  майстерності водія. Почуваюся й досі їхнім учнем і тішуся думкою, що моя магістраль у світ пролягла саме від порога навчально-виробничого комбінату. Саме тут я, як і сотні моїх однолітків, отримав настанову на наполегливу працю, повагу до людини праці та любов до техніки, що сприяла багатьом здобуткам і успіхам у житті.

В ці святкові дні щиро бажаю комбінату, щоб завжди був згуртованим колектив, розквітали та множились таланти, зроств престиж і линув по всій Україні! Зичу усім працівникам терпіння й наснаги, творчого горіння й радісної праці, вічної молодості й вдячних учнів, а учням– світлих думок і чистих сердець, готових сприймати та втілювати в життя знання і мудрість наставників!

З повагою та любов’ю, 

Ярослав Романюк

Р.S.     Бажаю життєвих перспектив,

            Зарплату цілий мільйон

            І позитивчика вагон!

Сердечно вітаю Вас з 45-річницею нашого навчального закладу!

Наш навчальний заклад пройшов великий шлях становлення та розвитку. За цими швидкоплинними літами криється нелегкий шлях утвердження своїх принципів, пошуків і звершень, зростання та примноження здобутків у підготовці висококваліфікованих кадрів для рідного міста.

Прийміть найщиріші побажання здоров'я, щастя, добробуту, нових успіхів та натхнення в щоденній праці, реалізації творчих задумів всім працівникам та ветеранам комбінату, а випускникам – впевненості у майбутньому та добрими справами зміцнювати і підтримувати авторитет навчального закладу

Хочу побажати трудовому колективу відсвяткувати не один ювілей, подякувати ветеранам комбінату, особливо тим, які закладали підвалини комбінату.

З повагою,

Ваш колега, працівник з 1975 року,

директор комбінату 1987-1997 роки

Турчук Андрій Миколайович


 

Учнівський, педагогічний та батьківський колектив Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина» вітають своїх вірних та надійних партнерів з Ювілеєм!

Дякуємо, що впродовж багатьох років поруч з нами! З року в рік допомагаєте нам у професійній підготовці дітей з особливими освітніми потребами! Вибір професії має  важливе значення людини, а для людини з особливими потребами – ще більш вагомий процес.

Завдяки співпраці з вами, випускники РНРЦ «Особлива дитина» успішно реалізовують свої здібності, здобуті знання і обирають професію до душі.

Бажаємо вам невичерпної наснаги, оптимізму в помислах  і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних днів!

Учні, педагоги та батьки РНРЦ «Особлива дитина»


 

З нагоди 45-річчя закладу освіти прийміть найщиріші вітання і побажання творчої наснаги та успіхів у реалізації планів на майбутнє! Тримайте і надалі високу планку навчання і виховання підростаючого покоління.

Бажаю здобувачам освіти – гарно навчатися і обрати свій шлях у житті, педагогам – успішної самореалізації та професійного зростання, а всім вам міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя, невичерпної енергії, натхнення, суспільного визнання та нових звершень в ім’я України!

З повагою,

Методист Рівненського ОІППО В. М. Люшина


 

Шановні колеги! Вітаю з 45-річчям закладу!

Сердечно бажаю колективу молодості душі, твердості духу, широких і щасливих доріг, оптимізму і віри, здійснення усіх планів, намірів та сподівань, здоров'я та удачі, плідної і творчої праці, хороших учнів, розбудови та процвітання нашій установі!

З повагою,

Войтович Мілена Федорівна

майстер виробничого навчання профілю «Телеграфія»


 

Вітаю з Ювілеєм!

1975-2020  роки… Роки молодості, роки наполегливої творчої праці, роки любові до своєї справи, яку передавала протягом 34 років учням.

Сьогодні я хочу подякувати директору Рівненського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Нищенко Тетяні Владиславівні за наполегливу роботу, мудрість, терпіння, увагу, завдячуючи Вам ми святкуємо цей  Ювілей. Впевнена, що Ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день у нашому закладі в дні радості і щастя. Нехай людська шана буде подякою за Вашу працю і справедливе ставленням до дітей та колег по роботі.

Колективу бажаю подальшої роботи, міцного здоров’я, успіхів, хороших учнів, благополуччя, миру та злагоди.

Хай всі мрії збуваються вчасно, хай у житті все буде прекрасно!

З Ювілеєм!

З повагою,

Пазіна Надія Дмитрівна

майстер виробничого навчання профілю «Кулінарія»


 

Шановні колеги!

Щиро вітаю колектив Рівненського МНВК із 45-річчям від дня заснування. У цей святковий день зичу нашому колективу нарощувати свій потенціал, впевнено йти вперед, наполегливо втілювати свою благородну мету. Бажаю усім здоров’я, щастя, мудрості, Божої милості та благодаті. щоб ще не один десяток років навчальний заклад процвітав на освітянській ниві нашого міста, а в його стінах завжди панував затишок, тепло, радість, мир і злагода.

З повагою,

Сусід Галина Василівна,

майстер виробничого навчання профілю «Кулінарія»


 

Вітаю учителів, майстрів виробничого навчання, увесь колектив Рівненського МНВК із 45- річчям!

Переконаний, що обов'язково збережете добрі традиції, що склалися у нашому чудовому навчальному закладі, для майбутніх поколінь.

Дорогі мої колеги, зичу кожному з Вас міцного здоров’я, великого натхнення, наснаги, невтомного прагнення до пізнання, родинного затишку, щастя у добротворенні. Живіть у мирі, злагоді  і любові!

З повагою,

Алєксєєв Веніамін Васильович,

майстер виробничого навчання профілю «Радіоелектроніка»


 

Дорогий і милий всім нам Рівненський МНВК!

У прекрасну, ювілейну урочисту дату – 45-річчя щиро вітаю у твоїх стінах колектив професіоналів-педагогів, майстрів виробничого навчання, всіх сумлінних, чесних, працьовитих людей, вірних друзів і порадників, вимогливу і справедливу адміністрацію!

Нехай над нашим комбінатом  завжди буде мирне небо, радість творчої праці, натхнення у вихованні майбутньої еліти нашої держави.

Дорогі колеги! Бажаю, щоб сонце тепла і любові сяяло вам щоденно. Щоб обминала журба, а доля килимами простеляла  здоров’я і щастя!

Нехай наш Рівненський МНВК живе і розквітає у мирі і Божій благодаті! Довгих років діяльності нашому МНВК!

Залишаймося єдиною дружною командою, спрямованою на успіх!

Бажаю мінімум втоми, максимум ефективності, море ідей  і можливостей, відсутності проблем і перешкод.

З повагою,

Вознюк Наталія Валентинівна

майстер виробничого навчання профілю «Молодша медична сестра»


 

Дорогий колективе РМНВК!

Вітаю Вас з 45-річницею від створення закладу. Від щирого серця бажаю процвітання для колективу і закладу, міцного здоров’я, успіхів та задоволення від роботи всім працівникам і педагогам. Нехай розвиваються всі спеціальності, навчаються гарні учні, для яких здобуті знання, навички і уміння дадуть основу в подальшому навчанні та розбудові нашої держави.

Мав за честь працювати разом з Вами, ношу в собі найприємніші спогади про співпрацю з Вами!

З повагою,

Пастушок Віталій Вікторович,

майстер виробничого навчання профілю «Будівельна справа»


 

Щиро вітаю дружню родину МНВК із 45- річчям від дня заснування закладу!

З теплом і любов’ю згадую роки, коли працювала в МНВК.

Бажаю працівникам і надалі продовжувати почесну місію навчання і виховання майбутнього покоління. Творчих успіхів та злетів на освітянській ниві. Нехай ваш заклад навчає ще не одне покоління молоді, яка прославить рідне місто та Батьківщину!

З повагою,

Воят Ольга Миколаївна,

практичний психолог


 

Вітаю чудовий колектив РМНВК з Ювілеєм!

Шановні педагоги! Прийміть слова вдячності за виконання важливої справи – здійснення професійної підготовки дітей до життя.

У цей урочистий день я радію і пишаюся тим, що вчилася і працювала у нашому закладі.

Бажаю всім міцного здоров’я, творчої наснаги у благородній праці, ентузіазму і креативних ідей. Нехай наполегливі старання і спільні зусилля завжди підтримують бездоганну репутацію комбінату!

Я переконана, що успішність талановитих майстрів, вчителів та мудрої адміністративної команди відкриє нові горизонти професійної діяльності.

З повагою,

Пілішко Мар’яна Романівна,

майстер виробничого навчання  за напрямком «Швейна справа»,

випускниця РМНВК


 

Шановні колеги! Вітаю з Ювілеєм!

Ви – справжні майстри своєї справи, які вкладають частинку душі та професіоналізму в старшокласників.

Нехай кожен успіх будь-якого з Ваших вихованців буде гордістю для Вашого серця, нехай кожен урок, даний Вами, дарує дітям не тільки знання і вміння, але і віру в хороше, надію на краще, різнокольорові мрії та силу прагнення до них.

Бажаю вам щастя і здоров’я, незгасного запалу і пристрасті у Вашій роботі, щоб Ви виховали ще не одне гідне, розумне та компетентне покоління, яке принесе користь нашій Україні.

З повагою,

Кирилюк Дмитро Анатолійович,

майстер виробничого навчання спеціальності «Перукар (перукар-модельєр)»


 

Шановні колеги!

Від профспілкового комітету і себе особисто вітаю всіх зі святом!

Хочу побажати всім нам – подальшого розвитку, процвітання і плідної діяльності, щоб кожен з наших випускників був затребуваний у професії, яку здобув у стінах нашого закладу. Дуже хотілося, щоб для кожного з учнів  комбінат став не просто місцем здобуття певної професії, а й допоміг реалізувати всі задуми і мрії, був  помічником і наставником у подальшому житті. Адже тут створені всі для цього умови.

Хочеться подякувати всім, хто приклав чимало зусиль, щоб наш заклад став таким, яким є зараз:

Адміністрації – за високий професіоналізм, стимул до саморозвитку, сприятливу атмосферу в колективі.

Вчителям та майстрам виробничого навчання – за відданість у загальній справі, любов до своєї професії.

Технічним працівникам – за їх щоденний внесок у життєдіяльність закладу, який нам необхідно.

Батькам – за співпрацю, щире і відверте спілкування, що дає можливість  вирішувати різноманітні питання.

Бажаю всім міцного здоров’я, цілеспрямованості, креативу і віри в себе!

З повагою,

Кальянова Валентина Миколаївна,

майстер виробничого навчання спеціальностей «Нянька» та «Кухар»


 

Мій рідний Рівненський міжшкільний навчально-виробничий комбінат! Тобі сьогодні – 45!

Як непомітно пролетіли роки! Були радощі й прикрощі, успіхи і розчарування, але ми завжди залишалися дружньою професійною командою однодумців!

Шановні колеги! Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Бажаю Вам здійснення найзаповітніших мрій, щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок.

Низький уклін учителям – ветеранам праці. Ваша мудрість, досвід, знання і вражаюча працездатність завжди допомагали нашим учням та колективу досягати успіхів.

Пам'ятайте, що без нас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

Зі святом!

З повагою,

Кирилюк Тетяна Миколаївна,

методист з профорієнтаційної роботи


 

Шановні колеги!

Сьогодні наш Рівненський МНВК святкує ювілей. Я від щирого серця вітаю весь колектив зі святом. Бажаю всім нам наснаги до професійної діяльності, щоб з Рівненського МНВК вийшло багато хороших спеціалістів, для яких ми віддаємо знання та вміння.

Зі святом дорогий колектив!

З повагою,

Михайлова Наталія Миколаївна,

практичний психолог


 

Найщиріші вітання з нагоди 45-річчя Рівненському міжшкільному навчально-виробничому комбінату!!!! 23 роки своєї трудової діяльності я віддала роботі в бухгалтерії закладу. Всі свої професійні знання, навички, вміння я здобула в комбінаті. Хочу з вдячністю згадати весь дружній колектив, всіх з ким мені довелося працювати! 3ичу всьому колективу РМНВК міцного здоров'я, благополуччя, добра, щастя, вдячних учнів та подальшого процвітання!!! Успіхів Вам у Вашій роботі!!!!

Людмила Терентіївна Вербицька,

бухгалтер МНВК


Вітаю чудовий колектив МНВК з ювілеєм нашого комбінату!

Бажаю залишатися єдиною, дружньою командою цілеспрямованих людей, яким все по плечу, нескінченного потоку ентузіазму і чудових ідей.

Бажаю в будь якій ситуації залишатися дружнім, чесним. веселим колективом, який може  гори перевернути заради загального успіху.

Всім удачі, гідних перемог і особистих благ!!!

З повагою, Жиліховська Тамара Василівна

майстер виробничого навчання спеціальності «Секретар-друкарка»


 

 

Як один із перших випускників РМНВК в 1977 році, а згодом майстер практичного водіння автомобіля, вітаю свій комбінат зі святом і бажаю йому многая, многая і благая лєта!!!

Чикун Володимир Миколайович,

майстер практичного водіння автомобіля


 

Щиро вітаємо з гарним ювілеєм дорогих сусідів. Ще стільки ж у доброму здоров'ї та процвітанні. Вдячних та талановитих учнів, поваги від держави, добра, тепла, достатку.

Кухарчук Ірина Михайлівна,

директор дошкільного закладу «Вишенька»


 

Шановні колеги, сердечно вітаю всіх з 45-річним Ювілеєм.

45 років виповнюється нині Рівненському міжшкільному навчально-виробничому комбінату. І це вже історія. Історія, яку писали і пишемо ми, вчителі та майстри комбінату, обслуговуючий персонал, учні МНВК та їх батьки.

Я – ветеран комбінату пишаюся тим, що причетна до цієї історії. Завдячую долі, що подарувала мені радість спілкування з чудовими людьми, моїми колегами.

Особливу шану висловлюю керманичам МНВК, мудрим, талановитим, трудолюбивим, далекоглядним.

Захоплююся управлінською діяльністю нинішнього директора комбінату Тетяни Владиславівни Нищенко, яка очолила заклад в один із найтривожніших моментів в історії МНВК. Без втоми і спокою, з турботою про людей Тетяна Владиславівна щодня відкриває двері свого директорського кабінету, бо хоче бачити комбінат надсучасним потужним закладом, з людьми, гордими від того, що працюють у такому закладі.

Довгі і короткі сорок п'ять.

Де вони? За пам'яттю летять.

І спішать, щоб більше не вернуть,

Молодість чиюсь, весну чиюсь.

 

Комбінат нас міцно поєднав, 

Другою домівкою нам став

І переписав без вороття

Наші долі, наше майбуття.

 

На межі турботи й доброти

Нам судилось по життю іти,

Щоб знання, снагу, любов, чуття

Не згубити в вирію буття.

 

Довгі і короткі сорок п'ять.

Скільки днів напружених занять!?

Щоб навчити і кермо тримать,

Й дім, в якому щастя, малювать.

 

Куховарить, зачіску зробить

І людину у собі зростить.

А найбільша дяка за знання

Це дитяче щире визнання.

 

Довгі і короткі сорок п'ять,

Вчителю під силу їх здолать.

Вперто кличе осінь в гості нас,

Ну а ми ще не закрили клас...

 

Дорощук Олеся Іванівна,

З авторською поезією і авторським живописом,

майстер в/н профілю "Художник-оформлювач",

голова профкому МНВК 1990-2012 роки.


 

Вітаю!

Бажаю, щоб наступні роки були успішними та результативними, щоб керівник переймався питаннями: не звідки взяти?, а від надлишку, кому вкотре виписати премію!
Я теж була ученицею, здобувала фах секретаря-діловода, чесно скажу, знання давали на дуже високому рівні!

З повагою,
Ольга Савченко

Найщиріші вітання з нагоди 45-річчя Рівненському міжшкільному навчально-виробничому комбінату від педагогічного колективу ЗОШ 6! Творчої наснаги, процвітання і успіхів!

З повагою,
Мар’яна Чубко,
педагог-організатор

Вітання з ювілеєм! Успіхів, вдячних вихованців, розуміння і реальної підтримки з боку усіх причетних до функціонування закладу!

З повагою,
Андрій Мазур

 

Тетяно Владиславівно! Вітаю зі святом! Ще тричі по стільки ж!
Процвітання і добробуту Вам та Вашому колективу! Усі негаразди нехай минаються! Міцного здоров’я!

З повагою,
Іван Іщук,
директор ЗЗСО№9

Вітаю! Успіху і процвітання!

З повагою,
Ніна Сукач,
директор ЗЗСО№20

Найщиріші вітання!

З повагою,
Галина Грищенко,
директор ЗЗСО№17

 

ВІТАННЯ!!!

З повагою,

Ірина Первушевська,

керівник ПДМ

45! Все тільки починається! Вітаю, колеги!

З повагою,

Алла Чернушич,

директор Шепетівського МНВК

Вітаю!!!

Довгих вам років навчання.

З повагою,

Валентина Покришова,

директор Скадовського МНВК

Вітаю! Подальших успіхів!!!

З повагою,

Юлія Котлярова,

директор Сумського МНВК

 

 

Вітаю чудовий колектив з Ювілеєм закладу.

Бажаю вірної дружби і взаємної підтримки у колективі. Бажаю Вам усім міцного здоров’я та особистого благополуччя, а також нескінченного потоку ентузіазму і чудових творчих ідей. Нехай робота ладиться, нехай наполегливі старання і спільні зусилля завжди підтримують бездоганну репутацію закладу.

З повагою,

Наумчук Тетяна Василівна

Пані Тетяно, вітаю Вас і Ваш колектив із ягідним ювілеєм закладу! Вам уже є чим пишатись, але й ще є до чого прагнути...

Успіхів, достатку, здоров'я та віри в краще бажаю Вам та Вашим колегам!

З повагою,

Оксана Гринь,

журналіст газети «Рівне вечірнє»

Вітаю ЮВІЛЯРІВ з 45-річчям!!!

Хай джерело вдячності випускників за Вашу роботу ніколи не вичерпується, а у Вас, колеги, прибувають сили та натхнення для подальшої роботи. Успіхів у всіх починаннях, любові, добробуту, здійснення найзаповітніших бажань, здоров’я та наснаги всім працівникам Рівненського МНВК.

Такий сплав молодого запалу і зрілої виваженості зичу кожному з Вас, щоб всі разом творили добро і були цікавими для своїх учнів, які роблять перші кроки на шляху свого професійного життя. Міцного здоров'я, творчої наснаги й нових звершень у Вашій відповідальній і почесній праці.

З повагою та щирою любов’ю до колективу

майстер виробничого навчання

 спеціальності «Перукар(перукар-модельєр)»

 Анна Зотік