Типове положення про атестацію педагогічних працівників

Графік атестації педагогічних працівників

Рівненського МНВК на 2019- 2020 навчальний рік

ПІП учителя

який атестується

Критерії оцінювання педагогічної діяльності вчителів Підпис учителя, майстра в/н
Відвідування занять Вивчення рівня навчальних досягнень учнів з  предмету Результативність діяльності майстра в/н з фор-ня предмет-них знань і  компетенцій Володіння сучасними освітніми технологіями, ІКТ Результативність роботи зі шкільною документацією Творчий  звіт учителя Ознайомлення з характеристикою Ознайомлення з графіком атестації
1. Вознюк Наталія Валентинівна 16.10-14.03 До 28.12 До 25.01 21.10-14.03 До 28.12 25.02 До 29.02 __.10  
2. Франко Руслан Васильович 16.10-13.03 До 28.12 До 24.01 21.10-13.03 До 28.12 25.02 До 28.02 __.10  
3. Капранчук Оксана Михайлівна 16.10-14.03 До 28.12 До 25.01 21.10-14.03 До 28.12 25.02 До 29.02 __.10  

.

 

Перспективний план атестації вчителів, майстрів виробничого навчання

Рівненського МНВК

Затверджено

на засіданні педагогічної ради,

протокол № 1 від 30.08. 2019 р.

Перспективний план атестації вчителів, майстрів виробничого навчання

Рівненського МНВК

 

№ з/п Прізвище

ім.’я

по батькові

 

Посада

 

Дата попередньої атестації Дата чергової атестації
Корекція 2013 - 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 Корекція 2021 2022 2023 2024
1. Нищенко Тетяна Владиславівна Директор В.з.п.
Вчитель а/с В

вч. м.

2. Стецюк Василь Володимирович ЗДНВР В.з.п
Вчитель В
3. Ковальчук Петро Олексійович ЗДНВР В.з.п.
Вчитель а/с В ст.в
4. Малишко Ігор Миколайович Майстер в/н Сп

11 т.р

5. Кирилюк Тетяна Миколаївна Методист В
6. Кальянова Валентина Миколаївна Вч. нянька І к.
Вч. Кулінарія
Майстер в/н “Будівництво” В.з.п 11 т.р
Майстер в/н “Кулінарія” В.з.п 13 т.р
7. Михайлова Наталія Миколаївна Пр. психолог ІІ кат
8. Вознюк Наталія Валентинівна Вч. “м. м. д. х.” В
Майстер в/н  “м. м. д. х.” 14 т.р.

М.в/н. І к

9. Франко Руслан Васильович Вчитель а/с В ст.в
10. Сидунець  Андрій Анатолійович Майстер п/в Сп

14 т.р.

11. Литвинов Вячеслав Романович Майстер п/в Сп

10 т.р.

12. Капранчук Оксана Михайлівна Вч. Сп
Майстер в/н

Перукар

13 т.р.

ІІ к

13. Новак Лариса Петрівна Вч. Сп
Майстер в/н

Перукар

Сп

11 т.р.

14. Коваль Ярослав Євгенович Труд. навч. Сп

 

15. Малько Микола Романович Майстер п/н Сп

10 т.р.

 

 

М. П.            Директор                                                       Т.В. Нищенко

Перспективний план проходження курсової підготовки вчителів, майстрів виробничого навчання

Рівненського МНВК

Затверджено

на засіданні педагогічної ради,

протокол № 1 від 30.08.2019 р.

 

Перспективний план

проходження курсової підготовки вчителів, майстрів виробничого навчання

Рівненського МНВК

 

№ з/п Прізвище ім’я по батькові Курсова підготовка Примітка 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 Корекція 2021 2022 2023 2024
Назва Дата
1. Нищенко Тетяна Владиславівна Директор 00.11.2015                      
Фізика 00.04.2016                      
Техн. праця 23.11.2018                      
ЦЗ 28.02.2019                      
2. Стецюк Василь Володимирович

 

ЗДНВР 13.04 2018                      
Фізика 24.12.2014                      
Креслення 04.03.2016                      
Техн. праця 04.03.2016                      
ЦЗ 21.02.2012                      
Астрономія 24.12.2014                      
3. Ковальчук Петро Олексійович ЗДНВР 23.02.2017                      
Труд. навч. 23.09.2016                      
ЦЗ --------                          
4. Малишко Ігор Миколайович ЗД ГЧ --------                          
Майстер в/н 19.04.2018 Сп                    
5. Кирилюк Тетяна Миколаївна Методист 03.12.2015                      
6. Кальянова Валентина Миколаївна Вч. спец. дисц. 13.04.2017                      
Майстер в/н 13.04.2017                      
7. Михайлова Наталія Миколаївна Психолог 13.04.2018                      
8. Вознюк Наталія Валентинівна Майстер в/н 19.04.2018                      
Труд. навч. 29.04.2015                      
Медсестра 23.11.2018                      
9. Франко Руслан Васильович Труд. навч. 05.07.2015                      
10. Сидунець Андрій Анатолійович Майстер п/в 19.04.2018                      
11. Литвинов Вячеслав Романович Майстер п/в ------- Сп                        
12. Капранчук Оксана Михайлівна Вч.                            
Майстер в/н 19.04.2019                      
13. Новак Лариса Петрівна Вч.                            
Майстер в/н ----- Сп                      
14. Коваль Ярослав Євгенович Труд. навч. ----- Сп                      
15. Малько Микола Романович Майстер п/н ----- Сп                      

 

М. П.            Директор                                                         Т.В. Нищенко